Zamknij

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »

Fontanny ogrodowe

Produktów od 1 do 9 z 96

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 9 z 96

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Fontanny ogrodowe i fontanny pokojowe

Fontanny ogrodowe z białego cementu są dekoracjami do ogrodów, mieszkań, parków, hoteli budynków użyteczności publicznej, są one znakomitą ozdobą stwarzającą niezastąpiony klimat. Fontanny betonowe są wykonane z cementu typu 52,5 co daje im ogromną wytrzymałość na warunki atmosferyczne co może zagwarantować tylko producent fontann.

Szum wody wydobywający się z fontanny doskonale wpływa uspokajająco na przebywające w pobliżu osoby. Woda, jest jednym z najatrakcyjniejszych środków w kształtowaniu przestrzeni, może płynąć, stać, tryskać,  lub wznosić się do góry.

W decoland.pl znajdziecie Państwo małe fontanny pokojowe które mają za zadanie podnieść wilgotność w pomieszczeniach szczególnie w czasie upalnego lata, oraz wielopoziomowe fontanny ogrodowe jako elementy małej architektury w aranżacji ogrodów i terenów rekreacyjnych.

Fontanny ogrodowe i pokojowe z betonu mają obieg zamknięty co oznacza, że nie ma potrzeby doprowadzania do nich bieżącej wody.

Fontanny betonowe są odporne na warunki atmosferyczne, jedynie w okresie zimowym należy z nich usunąć wodę, co nie jest kłopotliwe.

W dziale fontanny pokojowe i ogrodowe znajdziecie wiele fontann z białego cementu do domu i ogrodu. Polecane produkty to:

Fontanny z kula – do mieszkań i biur jako nawilżacz powietrza i dekoracja.

Fontanny wielopoziomowe- fontanna z gołębiami, fontanna chłopiec z rybą, fontanna z dziewczyną, fontanna z figurą panny niosąca wodę.

Fontanny ogrodowe- fontanna studzienka, fontanna przyścienna.

Nowoczesne fontanny ogrodowe- fontanna mężczyzna z dzbanem, fontanna rodzina